Re-vital EP even & perfect rozjasňující krém 200 ml

Re-vital EP
even & perfect rozjasňující krém

Doveďte svou každodenní rozjasňující péči o pleť k dokonalosti s Re-vital EP. Tento lehký krém s jemnou vůní třešňových květů a bílého čaje obsahuje unikátní nosný systém fytolipidů, který váže vysoce účinný bělící peptid a vytváří sametově jemnou texturu. Z pevného přesvědčení naše produkty neobsahují silikony, minerální oleje ani mikroplasty - protože pleť nepotřebuje vizuální zkrášlovače, září sama o sobě!

Naneste hydratační krém na obličej, krk a dekolt a pro dosažení optimálního účinku kombinujte s Re-action EP Brightening Essence a rozjasňujícím Brilliant EP sérem.

Brilliant EP RE-vital krém  je součástí kroku 5 "Ochrana" v rámci rituálu péče bdr a nevyžaduje speciální přípravu.Lehký krém má vysokou výtěžnost a vstřebává se bez zanechání zbytků. Velmi jemná vůně japonského třešňového květu a bílého čaje dodává vaší aplikaci asijský nádech.

Na závěr ošetření naneste krém. Doporučujeme aplikaci ihned po Re-action EP a Brilliant EP, protože aktivní složky jsou vzájemně synergicky sladěny.

DOPORUČENÍ

Pro dosažení rychlých a dlouhotrvajících účinků aplikujte přípravek v kombinaci s Re-action EP a Brilliant EP v rámci rozjasňující kúry po dobu 10 - 12 týdnů denně.

Produkt aplikujte po očištění pleti a aplikaci Re-action EP a Brilliant EP ráno a večer.

Lze jej kombinovat s doplňkovými produkty z kroku 1, 3, 4 a 5 v závislosti na pleti a jejích potřebách.

Re-vital EP lze smíchat s Tunerem. Viz doporučení příslušné aplikace tuneru!

2 999,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 2 478,51 Kč