Odborná školení 

Odborný seminář na práci s analyzérem. 

Seminář je koncipován tak aby jsme se naučili základní vědění pleti. Naučíme se co znamenají hodnoty hydratace a promaštění, jak souvisí mezi sebou tyto dvě hodnoty.

Probereme také péči která bude stanovená dle naměřených hodnot a v závislosti na ročním období aspektech kde se klient nejčastěji pohybuje.

Díky tomuto školení bude Vaše péče nastavená přímo na míru konkrétnímu stavu pleti a vyhnete se tak možnosti, že produkty klientovi nebudou vyhovovat. Také tato měření Vám pomohou. nastavit 100% funkční a optimální ošetření pleti v kabině.

Doba trvání semináře 5 hodin. Cena bez analyzéru 6.900kč  při zakoupení analyzéru 2590 kč


Produktové školení pro zájemce, kteří chtějí pracovat s vysoce koncentrovanou inovativní značkou medical beauty concept  bdr.

bdr - dermatologická léčebná metoda, která při léčbě zvláštních kožních problémů přesahuje konvenční péči o pleť.
Inovativní technologie bdr v kombinaci s vysoce účinnými bdr derma látkami v kombinaci s individuální profesionální péči dosahuje okamžitě viditelných výsledků, které mají velmi blízko k estetické medicíně.


Doba školení cca 6 hodin. Toto školení je potřebné k navázání renomované spolupráce. Cena školení 1890kč.

V případě navázání spolupráce v den školení a zakoupení si produktů,  se Vám cena za školení odečte z Vaší první objednávky.
Školení na inovativní ošetření přístrojem Dermalift Meso včetně protokolu péče.


Školení bude zaměřeno na práci s přístrojem, na správné postupy a aplikaci jednotlivých aktivních látek včetně možnosti využití ošetření po celý rok a to bez jakýchkoli omezení s perfektními dlouhodobými výsledky na pleti Vašich klientů. Inovace mezoterapii bez vedlejších účinků.

Doba školení cca 5 hodin Cena školení 8900 Kč. Pro spolupracující  s podepsanou rámcovou smlouvou je poskytováno bezplatně při zakoupení kabinetních produktů a přístroje v den školení.


Pokud se rozhodnete spolupráci začít v den školení se zakoupením si startovacího balíku a přístroje, pak Vám bude cena za školení odečtena z Vaší faktury.

Registrační formulář