.

Robin Fryś Dis.

V bdr mám  na starosti školení odborných kosmetických salónů. Starám se o komunikaci s centrálou v Německu a zastřešuji fungování českého zastoupení bdr. Potkáte se semnou na kongresech bdr ale také formou telefonické komunikace.

Mám na starosti také přípravů  technologických postupů a sestavování odborných protokolů péče bdr. 

Můj oblíbený produkt: Re-lax3 sérum a Re-construct krém

Těším se na osobní setkáni s VámiMichal Škrobánek

Mám na starosti  akvizici kosmetických salónů, také se starám o přípravu odborných seminářů, aby vše běželo tak jak má.

Mým úkolem je také péče o medální obraz firmy na sociálních sítích a  podílím se na marketingové, prodejní strategii, překladech materiálů a jejich přípravu pro Vás. Můžete mne také potkat na kongresech bdr ale i při telefonické a e-mailové komunikaci.

Můj oblíbený produkt: Re-vital PH a Re-move PH

Těším se  na osobní setkáni s Vámi


O  bdr Czech Republic

Jsme jediným oficiálním a autorizovaným distributorem kosmetické značky bdr a přípravku na pernamentní make up pro Českou republiku.

Provádíme školení odborných bdr salónů, kosmetiček a jejich autorizaci pro další spolupráci.

V zastoupení máme distribuci produktů a přístrojů bdr pro nové a stávající spolupracující salóny a spa.

Značka bdr necílí na žádný e-shop prodej ten u nás neuvidíte. Prodej probíhá výhradně přes spolupracující kosmetická centra a SPA.

Ceníme si každé naší spolupráce a proto je vždy uzavřená smlouva mezi námi a Vámi tak, aby jste byli chránění do budoucna, při tom Vás nezavazuje k objemovým odběrům produktů. Jsme rovnocenným partnerem, proto pravidelně naše spolupracující salony školíme a nabízíme online podporu při řešení problematiky pleti Vašich klientů. Jsme Vám nápomocni, aby Vaši klienti byli vždy spokojeni s výsledkem péče bdr.

Nepracujeme stylem prodat za každou cenu a komukoli a jakýmkoli způsobem. Jdeme cestou skutečného rovnocenného partnerství a jste našim partnerem od první chvíle naši spolupráce. Nabídka ošetření, která je velmi jasná a srozumitelná s maximálním účinkem. Značka bdr Medical Beauty Concept si zaslouží dobré renomé.

Jedinečné bdr hybridní vzorce kombinují sílu vědy a přírody a spojují pokročilé biotechnologické ingredience s nejsilnějšími aktivními látkami proti stárnutí. Bez SELS a SLS, paraben free formule a bez mikro plastů.

Naši vědci vybrali ingredience, které fungují synergicky, posilují vzájemné působení, aby poskytly bezkonkurenční výhody a výsledky při transformaci kůže.

Proč si vybrat bdr cosmeceuticals ?   

Sortiment pro domácí péči nabízí stejně vysokou koncentraci pokročilých aktivních složek jako produkty používané při profesionálních kúrách v kosmetické kabině a u profesionálů.

Nabízíme režimy cílené, přizpůsobené a založené na výsledcích pro váš individuální typ pleti.

Předepsaný režim domácí péče funguje společně s profesionálním programem bdr, který podporuje opravu pleti a maximalizuje účinnost aplikovaných produktů.

Věříme, že i vy si zamilujete koncept péče s vysoce propracovanou úrovní ošetření pro každý typ pleti a uznávaný mnohými lékaři a dermatology.

Pokud Vás produkty a systém bdr oslovil, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

Staňte se oficiální součástí našich bdr partnerských salónů a spolupracujte s oficiálně autorizovaným distributorem v ČR nepodporující šedý trh.

Těšíme se na setkáni s Vámi.