Re-action PH exfoliační essence 200ml Kabi

Vhodné na Cuperosu

Re-action PH

stejně jako u všech našich produktů bdr PH, písmena "PH" jsou pro Pure Harmony - neexistuje žádná kontextová souvislost s termínem hodnota pH.

Aplikace Re-action PH na vadnou pokožku, která je součástí řady Pure Harmony, podporujeviditelnou jemnou, zklidněnou a čistou pleť po pouhých 3 týdnech konzistentního používáníkaždé 2-3 dny

Vhodné také k použití na pleť s cuperosou.

15% KYSELINA MANDLOVÁ
Kyselina mandlová je exfoliant, který podobně jako všechny ovocné kyseliny odstraňujevrstvy nečistot. Tato neirritující AHA zvyšuje buněčný obrat, má anti-akné efekt. Aknotcká kůže můžebýt ovlivněna a ucpávána - tato kyselina proniká hluboko do pórů a proniká hlouběji než jiné kyselinyčasto používané na kůži náchylné k nedokonalostem. Kyselina mandelová je jediná ovocná kyselinaAHA, která má přirozeně se vyskytující antibiotický účinek A která může rozpustit tuk pro hluboké,intenzivní čištění pórů - ideální pro zanícenou, seboroickou pokožku.
5% kyselina jantarová
Kyselina jantarová je zbrusu nová přísada péče o akné, o které stojí za to vědět. Nezaměňovattermínem "kyselina"; Není to exfoliační kyselina! Nabízí širokou škálu výhod, včetně velmi silnýchschopností bojovat s akné, aniž by způsobil podráždění - zvláště vhodné pro zánětlivé cystické akné.Má antimikrobiální, protizánětlivé, zklidnující účinky a je velmi účinný v boji s vadami. Nabízíantioxidační ochranu, stejně jako anti-aging vlastnosti, hydratuje a má několik analgetických účinků.

PŘÍPRAVA A APLIKACE

Re-action PH je součástí kroku 2 "příprava" a aplikuje se po kroku 1 "čištění".
Re-action PH je o něco krémovější než Re-action deep nebo natural a po aplikacise na pokožce vyvíjí lehké, ne nepříjemné teplo.
V salonu aplikujte re-cover pouze na velmi citlivé oblasti, které v případěpotřeby vyžadují ochranu. Velkoplošná aplikace re-coveru na celou plochu nenínutná!
Díky hodnotě pH 3,5 a i když je koncentrace 15 % mandelická a 5 % kyselinajantarová, není neutralizace s re-turnem nutná. Jednoduše důkladně opláchnětevodou (salon I doma).

Nesmíme míchat různé značky ani peelingy.

200ml

2 890,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 2 388,43 Kč