Detox PRO2 Magnetická masáž BDR 2022

PATENTOVANÝ VÝROBEK 2022

Přístroj Detox PRO2 je určen pro ruční masáž využitím indikace elektromagnetického pole. Ošetření metodou detox touch se může provádět na obličeji, krku, dekoltu, ale i při tělových ošetřeních.

Celý koncept je založen na speciální RUČNÍ masáži, během níž můžeme klientovi nabídnout velmi intenzivní hloubkovou masáž s menší námahou a mnohem větším efektem než bez použití elektromagnetického pole.

Během vibrační, cirkulační a pumpující masáže dochází k optimální rovnováze mezi péčí o pleť a celkovou detoxikací.

Jak funguje přístroj Detox touch?

základem přístroje metody DetoxTouch je pulsující elektrostatické pole, které se vytváří mezi rukama kosmetičky a pokožkou klienta pomocí 2 elektrod

Tímto způsobem se vytvářejí velmi jemné a mimořádně příjemné vibrace, které během masáže rytmicky dávají do pohybu tkáň pokožky.

Efekt polarizace nastává mezi rukama kosmetičky a ošetřovanou plochou.

59 790,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 49 413,22 Kč

Přístrojem můžeme provádět 2 druhy masáže:

cirkulační - v případě cirkulační masáže se podporuje mikrocirkulace a uvolnění shluků buněčných struktur. Následně dochází k optimální výživě buněk a snadnějšímu vstřebávání přípravků do hlubších struktur pleti. Zajišťuje optimální výživu pokožky

pulzní (lymfodrenáž) - pulzní nebo lymfatická masáž aktivuje lymfatický systém. Dochází k odstranění toxinů z těla a redukují se přebytky vody, které jsou zadrženy v tkáních a tím i otoky (např. Pod očima). Pulsní masáž urychluje regeneraci a hojivé procesy, a má silné detoxikační působení. Optimalizuje transfer aktivních ingrediencí v pojivové tkáni.

indikace ošetření

Účinná a příjemná alternativa masáže obličeje krku a dekoltu

nezbytná část detoxikačních kúr

akné

otoky pod očima

výhody ošetření

výborný přístroj k dosažení celkové detoxikace intenzivním a rychlým způsobem