Cold Plasma sprcha

NOVINKA

Cold Plasma je jedním ze čtyřech základních skupenství (pevné, tekuté, plyn, plazma). Jedná se o ionizovaný plyn složený z iontů a elektronů.Studená plazma má teplotu 35-40 stupňů Celsia a dočasně "narušuje" lamelární strukturu v epidermální bariéře. 

Činí tedy tuto strukturu méně organizovanou a více uvolněnou po dobu 10-12 hodin během kterých je kůže propustnější pro hydrofilní látky. Poté získá epidermální bariéra opět svou těsnou strukturu. V případech, kdy je epidermální bariéra z nějakého důvodu narušená, ji může studená plasma opravit. Narušení lamelární struktury vytváří též proces desinfekce, ničí bakterie a houby, zánětlivé buňky a také poškozené buňky. Zvyšuje též epidermální prostupnost pleti a tím i absorbci kosmetických produktů a to až o 34%.

K čemu je ošetření vhodné:

Akné – studená plasma je vhodná pro boj s akné, jelikož ničí bakterie Propionium Acnes, snižuje zánět kůže, zvyšuje její obranyschopnost, normalizuje produkci kožního mazu a je též vhodná na redukci nadměrného mazotoku, zvětšené póry a na jizvy po akné.

Vrásky – studená plasma je účinné ošetření proti stárnutí pleti, jelikož spouští dělení bazálních buněk, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a také pomáhá i při hojení ran.

Pigmentace – plazmové ošetření je zvláště účinné u skvrn na kůži pod nimiž probíhá zánětlivý proces tzv. PIH pigmentace. Redukcí zánětu také snižuje hladinu hemoglobinu kolem skvrn na pokožce, čímž snižuje pigment.

Citlivá pleť – studená plasma má antioxidační účinek na imunitní systém kůže, což redukuje ničivé následky chronických kožních onemocnění, jako je atopický ekzém, rosacea, a seborea, které se projevují zanícenou, podrážděnou, dehydrovanou a drsnou kůží.

Technické údaje

Vstup: 240V

Výstupní výkon: 27W

Regulované výstupní napětí: DC9V / 3A

Hmotnost: 4Kg

25 980,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 21 471,07 Kč