Brilliant EP even & perfect rozjasňující sérum 100 ml

Brilliant EP
even & perfect rozjasňující sérum

Toto multifunkční rozjasňující sérum obsahuje stabilizovaný vitamín C, bělící peptid, kyselinu azelaovou a kyselinu tranexamovou, je vhodné pro všechny typy pleti a léčí jak hyperpigmentaci, tak zarudnutí. Jeho inovativní složení vyrovnává tón pleti, redukuje stařecké skvrny, posiluje texturu pleti a navrací jas matné a nečisté pleti. Zkombinujte toto jemně sérum s vůní třešňového květu a bílého čaje s rozjasňující esencí Re-action EP a hydratačním krémem Re-vital EP pro zvýšení jeho účinku.

Brilliant EP je součástí kroku 4 "Cílená Péče" v rámci rituálu péče bdr a nevyžaduje speciální přípravu.


Toto lehké, slonovinově zbarvené sérum lze šetrně dávkovat a vstřebává se bez zanechávání zbytků. Velmi jemná vůně japonského třešňového květu a bílého čaje dodává vaší aplikaci asijský nádech.

Aplikujte po dermabrazi a jehlové terapii. Doporučujeme aplikaci ihned po Re-action EP, protože aktivní složky se synergicky shodují s rozjasňujícími esencemi a zvyšují účinnost.

DOPORUČENÍ

Pro dosažení rychlých a dlouhotrvajících účinků aplikujte přípravek v kombinaci s Re-action EP a Re-vital EP v rámci rozjasňující kúry po dobu 10 - 12 týdnů denně.

Produkt aplikujte po očištění pleti a aplikaci Re-action EP ráno a večer. Pokud je pokožka velmi suchá, přidejte hyaluronové sérum (např. Re-charge). Ošetření zakončete přípravkem Re-vital EP.

Lze jej kombinovat s doplňkovými produkty z kroku 1, 3, 4 a 5 v závislosti na pleti a jejích potřebách.

Brilliant EP lze doplnit chemickým peelingem z kroku 2. Viz doporučení pro příslušnou aplikaci!

2 890,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 2 388,43 Kč