Bio Cell Maska 10ks

KABINA DOSTUPNÉ OD 15.3

Maska  obsahuje vzácné ingredience, včetně kolagenu a ceramidů, vytvářejí intenzivní, hygroskopický a omlazující ochranný film, který vyhlazuje vrásky, vyrovnává účinky napětí a dodává pokožce viditelně pevný a elastický vzhled a dokonale zklidňuje. Vhodná pro kuperozní pokožku.

Účinné látky:

výtažek z heřmánku

medový extrakt

extrakt z okurek

peptidový komplex

kyselina hyaluronová

kořen lékořice

kyselina askorbová

Heřmánkový olej a výtažek z římského heřmánku mají protizánětlivé a antiseptické účinky.

Medový extrakt se vyznačuje dobrou kompatibilitou a reguluje vázání vlhkosti v nadržené vrstvě. Je to regulátor vlhkosti a výrazně rozšiřuje aktivitu dalších faktorů vlhkosti. Zabraňuje ztrátě vody z pokožky bez okluzivního účinku. To udržuje pokožku pružnou, sametovou a zářivě svěží po delší dobu.

Kyselina hyaluronová vytváří na povrchu pokožky zvlhčující film, a tím zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Extrakt z okurek zvlhčuje a tonizuje pokožku a zanechává ji jemnou a hladkou. Extrakt z okurek je známý svým osvěžujícím, vitalizačním a dekongestivním účinkem. Extrakt má také účinek na zjemnění pórů.

Matrixyl peptidový komplex byl vyvinut pro podporu produkce kolagenu a současně pro posílení základní struktury kožní tkáně. Je to biomimetický synteticky produkovaný peptid. Stimuluje syntézu kolagenu a má tak restrukturalizační účinek na mezibuněčnou zesíťovanou síť podporujících kolagenu a elastinových vláken. Funkčnost epidermis je obnovena. Při pravidelném používání dochází k prokazatelné a viditelné redukci hloubky, hustoty a objemu vrásek v pokožce.

Kořen lékořice se používá jako látka snižující podráždění, protože působí proti zánětu.

Vitamin C stimuluje metabolismus pojivové tkáně a produkci enzymů syntetizujících kolagen; současně má inhibiční účinek na degradaci kolagenu. Má tedy regenerační a hojivý účinek na poškození pojivové tkáně. 

Studie prokázaly prokazatelnou podporu syntézy ceramidu a stabilizaci bariérové vrstvy.

1 980,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 1 636,36 Kč
Skladem