L’Geneo s pleťovou analýzou

NOVĚ S ANALÝZOU PLETI

Nový přístroj má tři hlavice: 

Okysličující s kapslemi, Radiofrekvenční lifting, Ultrazvuková hlavice a NOVĚ je v tomto přístroji profesionální ANALÝZA PLETI v s mikrokamerou, která Vám pomůže nahlédnout do pokožky mnohem více. Software je v anglickém jayce.

Kombinace s termo - radiofrekvencí zlepšuje kvalitu pleti tím, že vyvolá regeneraci kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury, okamžitě viditelný dlouhodobý účinek.

Ultrazvuková hlavice slouží k aktivnímu zapracování sera s kapsli pro lepší a výraznější efekt. Hlavice je speciálně frekvenčně upravená na séra dodávaní s kapslemi.

Ovládání je prováděno přes multidotykový displej a je možné nastavit čas ošetření a intenzitu. Třetí ultrazvuková hlavice je speciálně upravena aby vydávala energii ultrazvukovou v kombinaci s mikro vibracemi což umožňuje pracovat na větším množství typu pletí s mnohem lepším výsledkem. K tomuto kroku se používá sérum, které je součástí balení základního kitu.

Přístroj také obsahuje masážní silikonovou hlavici z lékařského silikonu, která je určení pro masáž pleti a má schopnost uvolnit napětí ve svalech a okožku tak revitalizovat s antistresovým efektem.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti.

Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

56 490,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 46 685,95 Kč