Re-flect fluidní gel-krém UVA/UVB. 30SPF

OCHRANA UVA/UVB SPF 30

Lehký fluid s SPF 30 pro ochranu pleti minerálními filtry - nemastný a vhodný pro všechny typy pleti.  Biomimetický lipopeptid v opalovacím krému má protizánětlivé, antibakteriální a uklidňující účinky na pleť

Fluid aplikujeme po nanesení krému Re-vital nebo Re-vital PH vždy v tenké vrstvě je možné aplikovat i samostatně dle doporučení profesionála.

Vhodný pro všechny typy pleti, nemastný a velmi lehký - bez parabenu, minerálního oleje, silikonu, EO / PEG PPG, akrylátu a EDTA

UV-B (vlnová délka 290-320 nm) zasahuje epidermu, způsobuje hyperpigmentaci, poškození DNA a snižuje vlastní kolagen pokožky. Příliš mnoho UV-B způsobuje klasické spálení sluncem, a proto nezůstane bez povšimnutí. SPF kvantifikuje pouze ochranu proti UV-B záření!

UV-A záření (vlnová délka 320-400 nm) jde hlouběji, až 30% jde do střední vrstvy kůže - a je přítomno po celý rok i v mracích. UV-A pokožku opaluje - je však hlavně a příčinně odpovědná za stárnutí kůže a rakovinu kůže. A - to je to nejhorší - příliš mnoho UV-A není patrné!

Ochrana proti oběma je důležitá! Širokospektrální opalovací krém nejen chrání před UV-B. K tomu musí být při zkoušce laboratorní hodnota nejméně 370 - odraz má hodnotu 376 nm.

Co znamená ochrana před minerálním a chemickým světlem?

Ochrana proti minerálnímu světlu leží jako omítka na kůži, nabízí okamžitou ochranu, ale ztrácí se pocením nebo koupáním a musí být vždy obnovena.

Chemická ochrana proti světlu trvá asi 20-40 minut. Po vývoji ochrany trvá asi 3-4 hodiny.

Velmi doporučujeme kombinovat s kúrou kapslí Beta Caroten, aby jste dosáhli ještě větší ochrany a zabránili tak alergii na sluneční paprsky.

obsah 50ml

790,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy
Skladem