Re-fine sérum na zjemnění pórů,kuperosa a rosacea 30ml

ZÁKAZNICKÉ BALENÍ

Re-fine je korekční sérum, které nemá konkurenci. Re-fine, vytvořen jako ultralehký fluid s vysoce dávkovaným pečujícím složením, zajišťuje rovnoměrnou pleť s jemnými póry a zdravým tónem pleti. 

Dermochlorella DP ze zelených mikrořas je opravdovým všestranným pomocníkem! Komplex zvyšuje syntézu kolagenu a zaměřuje se na architekturu dermálních - epidermálních spojení, aby posílil soudržnost mezi těmito dvěma důležitými tkáňovými vrstvami, čímž zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky. Navíc je snížena mikrocirkulace, která zabraňuje vazodilataci kapilár odpovědných za zarudnutí. AquaPront® s extraktem z ječmene nabízí okamžitý a dlouhodobý účinek při redukci vrásek a je účinným vazačem vlhkosti. Epidermist 4.0 toto umocňuje a také přispívá k vyhlazujícímu účinku na strukturu pokožky a zároveň pomáhá zmenšovat velikost pórů. Je také schopen regulovat růst bakterií, snižovat záněty a tím zlepšovat obnovu buněk. 

Bojuje proti infekcím, má imunostimulační vlastnosti, urychluje regeneraci pokožky a zlepšuje vlastní ochranné mechanismy pokožky, díky čemuž je Re-fine produktem CM-Glucan pro velmi citlivou nebo namáhanou pokožku.

Krokem 4 "Focus Care" se zaměřujeme na cílenou speciální péči. Protože speciální potřeby pleti vyžadují zvláštní péči. Bdr Medical Beauty Concept má na začátku dva řešení problémů – Re-lax 3 a Re-fine. Tato dvě séra lze velmi dobře kombinovat pro konečný efekt: Re-fine ráno pro sjednocenou, jemnou pleť a ochranu, Re-lax 3 večer pro intenzivní opravu a další vyhlazení v noci! "Focus Care" je doplněna o masky bdr.

Re-fine se aplikuje ráno a večer po kroku 3 "Hydrace". Fluid má jemnou unisex vůni, je úžasně lehký, rychle se vstřebává a není vůbec mastný. Poté aplikujte péči, která vyhovuje vašemu stavu pokožky, která uzavírá kožní bariéru a chrání pokožku.

Tip: V případě potřeby, jako je akutně přecitlivělá pleť, zintenzivněte pomocí bdr masky. Doporučujeme masku Bio Cell, která má také zklidňující a protizánětlivé účinky. Pokud máte pokožku, která vykazuje vazodilataci a zarudnutí, můžete účinek zesílit pomocí Stretch Lift Mask. Extrakt z jírovce posiluje cévní stěny a snižuje expanzi kapilár.

Aplikace: Aplikujte ráno a večer.

Vlastnosti produktu: vegan, čistá krása, zdravé stárnutí, bez mikroplastů, bez minerálních olejů, bez parabenů, bez silikonu, bez alkoholu

účinné látky:

5% Aqua Pront

1% Epidermist 4.0

0,1% Protec CM-Glucan

0,2% kyselina pantotenová (D-panthenyltriacetat)

2% betain

1% Dermochlorella DP

0,75% panthenolu

0,3% alantoinu

0,2% vitaminu A

vitamín E, mandlový olej, avokádo, glycerin

1 290,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 1 066,12 Kč
Skladem