Re-action PH kyseliny - essence 30ml

Vhodné na Cuperosu

Re-action PH

stejně jako u všech našich produktů bdr PH, písmena "PH" jsou pro Pure Harmony - neexistuje žádná kontextová souvislost s termínem hodnota pH.

Aplikace Re-action PH na vadnou pokožku, která je součástí řady Pure Harmony, podporujeviditelnou jemnou, zklidněnou a čistou pleť po pouhých 3 týdnech konzistentního používáníkaždé 2-3 dny

Vhodné také k použití na pleť s cuperosou.

15% KYSELINA MANDLOVÁ
Kyselina mandlová je exfoliant, který podobně jako všechny ovocné kyseliny odstraňujevrstvy nečistot. Tato neirritující AHA zvyšuje buněčný obrat, má anti-akné efekt. Aknotcká kůže můžebýt ovlivněna a ucpávána - tato kyselina proniká hluboko do pórů a proniká hlouběji než jiné kyselinyčasto používané na kůži náchylné k nedokonalostem. Kyselina mandelová je jediná ovocná kyselinaAHA, která má přirozeně se vyskytující antibiotický účinek A která může rozpustit tuk pro hluboké,intenzivní čištění pórů - ideální pro zanícenou, seboroickou pokožku.
5% kyselina jantarová
Kyselina jantarová je zbrusu nová přísada péče o akné, o které stojí za to vědět. Nezaměňovattermínem "kyselina"; Není to exfoliační kyselina! Nabízí širokou škálu výhod, včetně velmi silnýchschopností bojovat s akné, aniž by způsobil podráždění - zvláště vhodné pro zánětlivé cystické akné.Má antimikrobiální, protizánětlivé, zklidnující účinky a je velmi účinný v boji s vadami. Nabízíantioxidační ochranu, stejně jako anti-aging vlastnosti, hydratuje a má několik analgetických účinků.

SLOŽENÍ: Propylenglykol, kyselina mandelová, kyselina jantarová,
Aqua, Fenoxyethanol, hydroxid sodný, Ethylhexylglycerin.

hodnota pH: 3,5 

1 290,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 1 066,12 Kč