L´Oxygeno + s Radiofrekvencí a fokus ultrazvukem

NOVINKA

Profesionální přístroj nové generace pro okysličení pleti s kombinaci tripolární řízené radiofrekvence a fokus ultrazvukové pulsní hlavice.

Je revolučním ošetřením pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti.


Kombinace s termo - radiofrekvencí zlepšuje kvalitu pleti tím, že vyvolá regeneraci kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury, okamžitě viditelný dlouhodobý účinek.

Ultrazvuková hlavice slouží k aktivnímu zapracování séra s kapslí pro lepší a výraznější efekt. Hlavice je speciálně frekvenčně upravená na séra dodávaná s kapslemi.

Ovládání je prováděno přes multidotykový displej a je možné nastavit čas ošetření a intenzitu. 

Třetí ultrazvuková hlavice je speciálně upravena, aby vydávala energii ultrazvukovou v kombinaci s mikro vibracemi, což umožňuje pracovat na větším množství typu pletí s mnohem lepším výsledkem. K tomuto kroku se používá sérum, které je součástí balení základního kitu.

Přístroj také obsahuje masážní silikonovou hlavici z lékařského silikonu, která je určená pro masáž pleti a má schopnost uvolnit napětí ve svalech a pokožku tak revitalizovat s antistresovým efektem.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti.

Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

K tomuto produktu si vždy objednávejte oxy-kapsle.

48 890,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 40 404,96 Kč
Skladem