H - Komplex rovnováha hormonů

NOVINKA

Trápí Vás velká únava, výkyvy nálad, přetrvávající akné nebo třeba nadýmání? Vaše tělo Vám tím říká, že něco není v pořádku. Doplněk stravy Hormonální zdraví je určen k nastolení a udržení hormonální rovnováhy, která je často spojována právě s těmito příznaky.

Jaké příznaky má hormonální nerovnováha?

Hormonální nerovnováha se může projevovat např.: nepravidelnou menstruací, příliš silnou či naopak slabou menstruací, PMS (předmenstruační syndrom), problémy s ovulací, akné, nespavostí, náhlou změnou hmotnosti, nadýmáním či psychickými problémy.

Jaké je složení?

Mezi hlavní účinné složky patří:

Vápník- Ženské tělo přichází o vápník při příchodu menstruace a zapříčiňuje tak menstruační potíže.

Hořčík - Zmírňuje menstruační bolesti, příznaky PMS a bolesti hlavy. Podporuje normální trávení, kvalitní spánek a pomáhá regulovat stres.

Vitex - Reguluje menstruační cyklus. Zmírňuje příznaky PMS a průběh celé menstruace. Podporuje léčbu akné spojeného s hormonálními změnami. 

Kdy a kolik

Do sklenice nasypte (3x zarovnaná odměrka) a přilijte 250 ml studené vody. Dobře promíchejte a vychutnejte celý nápoj i se sedlinou. Užívejte 1x denně. Pro ještě lepší chuť můžete nápoj vylepšit ledem či kapkou citronu.

Upozornění

Doplněk stravy je určen pro ženy a mladé dívky trpící hormonální nerovnováhou. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy neslouží k náhradě pestré a vyvážené stravy. Naše hormonální zdraví neobsahuje lepek.

1 650,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy