Good Vibes detox maska profi

PRO PROFESIONÁLY

Stres a napětí zevnitř i zvenčí způsobí, že obličejové a mimické svaly budou stále napjatější. Toto napětí může vést k trvale poškozeným a namáhaným liniím a tvorbě vrásek. S postupujícím věkem se metabolismus naší kůže oslabuje a buněčná aktivita znatelně klesá. 

Zvýšené hromadění toxinu vytvoří bledou a šedou unavenou pleť.

Díky unikátní eMask "Good Vibes" můžeme naši pleť povzbudit a detoxikovat. Toto ošetření podporuje metabolický proces a uvolňuje nežádoucí toxiny z tkáně, čímž poskytuje celkový pocit dlouhodobé pohody a zdravé pleti.

Emask "Good Vibes" poskytuje jedinečný zážitek s prevencí vrásek a ztrátou elasticity. Podporuje mikrocirkulaci a způsobuje znatelné zlepšení vzhledu pokožky. Silný detox a drenážní efekt vytvořený stimulačními vibracemi je vnímán hluboko a jemně v kůži. Mimické svaly obličeje jsou jemně masírovány, uvolněny . Okluzivní účinek navíc poskytuje zlepšenou absorpci aktivních látek BDR do epidermis.

Vždy je nutné provádět aplikaci v souladu s konceptem ošetření bdr ve spojení s re-fresh gel mask, Stretch Lift a Bio Cell mask. Žádné další produkty nejsou doporučeny.

PŘÍPRAVA:

1. Připojte šest malých vibračních motorů (pinů)k příslušným konektorům na vnější straně eMask "Good Vibes" bdr.

2. Před a po každém ošetření by měla být maska ​​očištěna vlhkým, měkkým hadříkem a dezinfikována vhodným prostředkem.

3. Masku používejte výhradně k masáži obličeje s produkty bdr.

APLIKACE:

1. V souladu s doporučeným konceptem léčby se eMask "Good Vibes" eMask umístí na masku (např. Re-fresh, Bio Cell oder Stretch Lift Maske) po dokončení kosmetické masáže aplikace aktivních látek s příslušnými produkty bdr.

2. Připevněte boční popruhy za hlavu. Zajistěte, aby klient cítil pohodlí a aby pásky nebyly příliš těsné. Vyvarujte se kroucení vodičů. Maska musí být pevně uchycena, ale nikdy příliš těsně. Vyvarujte se tlaku na hlavu. Ujistěte se, že klient netrpí klaustofobií.

3. Pomocí ovladače vyberte požadovaný vibrační režim. Každý režim masíruje po dobu pěti minut a automaticky se zastaví.

Program můžete nastavit až 3x po sobě tedy celkem max 15. min

5 990,00 Kč
Please select variants first