eMaska LED Ray Of Light

PRO PROFESIONÁLY

LED eMask je revoluční, špičkový kosmetický výrobek. Testy potvrdily účinky LED (světlo emitující diody) v kosmetice. Ošetření kůže pomocí různých částí světelného spektra umožňuje různé výsledky zlepšení pleti.

MODRÉ LED SVĚTLO zabraňuje znečištění pokožky a může potlačovat zánět.

ČERVENÉ LED SVĚTLO - s postupným stárnutím kolagenu a buněčného metabolismu pomalu klesá přirozená kondice pokožky, je méně pevná a matná. Aktivní absorpce  látek může být  obtížná nebo dokonce nemožná, čímž se omezuje plný potenciál regenerace. 

Klinické testy ukázaly, že použití LED eMasky Ray of Light společně s produkty bdr pro péči o pleť může zlepšit rychlost absorpce a znásobit jejich účinky. Červené LED světlo výrazně snižuje proces stárnutí stimulací a regenerací pokožky. To vytváří hluboký efekt, vrací pokožce vitalitu a pružnost. Speciální vlnová délka LED diod stimuluje fibroblasty. Aktivací produkce kolagenu se zlepší elasticita a pevnost pokožky.

GREEN LED LIGHT má uklidňující a regenerační účinek na pokožku. Snižuje pigmentové skvrny.


7 830,00 Kč
Please select variants first

1. Připojte usb kabel k napájecímu adaptéru a LED eMask. Vložte napájecí zdroj do elektrické zásuvky.

2. Ujistěte se, že tenká bílá maska z měkkého filmu je spojena s LED eMask pomocí kontaktů.

3. Připevněte světelnou masku k obličeji, umístěte uši do každé strany otvorů masky a správně seřiďte zadní popruhy na suchý zip.

4. Po očištění a přípravě pokožky pomocí doporučených bdr dermatologických přípravků připojte eMask na bdr masku (Re-fresh Gel maska, Laser Effect, Bio Cell nebo Stretch Lift Mask).

5. Nastavte barvu stisknutím tlačítka 

1. Stiskněte tlačítko: červené světlo

2. Stisknutí tlačítka: zelené světlo

3. Stisknutí tlačítka: modré světlo

6. Používejte LED eMask přibližně 15-20 minut, nepřekračujte 20 minut osvitu. Používejte pouze se zavřenýma očima. Nepoužívejte více než třikrát týdně.

7. Pro snížení znečištění pokožky se doporučuje pravidelná aplikace po dobu asi 14 dnů (například třikrát týdně po dobu dvou týdnů)