Beauty Collagen

NOVINKA 30 porcí

    Kolagenová kúra ANTI - AGE

 • ✅ Antiaging collagen k pití*: Prémiový kolagen na pití s jahodovou příchutí a lehkým medem - pro přirozenou krásu zevnitř
 • ✅ Vítěz testu 2021 v kategorii "nejlepší kolageny k pití" u "Doplněk Stravy" | Každá ampule na pití podporuje vnitřní krásu s 2500 mg prémiovými kolagenovými peptidy (verisol), 3 mikroživinami působícími na kůži biotin, mědi a vitamínem C, jakož i květovým medem.
 • ✅ Kolagen - Beauty kolagen obsahuje verisol kolagenové peptidy - vědecké studie dokazují účinnost této kolagenové suroviny | * Vitamin C podporuje normální tvorbu kolagenu pro normální fungování pokožky a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Měď přispívá k zachování normální pokožky.
 • ✅ Naše nekompromisní nároky na kvalitu na vysoce kvalitní výchozí produkty a udržitelná a ekologická výroba přesahují stanovené standardy v Německu | jak suroviny, tak hotové nápojové ampule jsou pravidelně testovány nezávislými německými laboratořemi
 • ✅ Kvalita z tradice: Collagen se vyrábí od roku 1925 přírodní léčiva a doplňky stravy v Německu.
 • Vhodný pro omlazovací kúru ke kosmetickým ošetřením.
 • Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

  Bez cukru, lepku a laktózy, slazen stévií a medem

 • Kolagen je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

  MSM je sloučenina obsahující síru a přirozeně se vyskytující v našem organismu. Má blahodárné účinky na naše vlasy, jelikož podporuje jejich přirozený růst, nádherně je posílí a pomáhá je chránit před negativními vnějšími vlivy. Navíc přispívá také k detoxikaci organismu a pomáhá při potížích s akné!

  Kyselina hyaluronová je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

  Selen je velmi důležitý stopový prvek, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pleti. Pomáhá totiž vyhlazovat pleť, čímž minimalizuje vznik vrásek a podporuje její elasticitu. Navíc krásně posiluje vlasy, čímž eliminuje jejich lámání.

  D-Biotin bývá označován také jako vitamin B7 nebo H. Ten naši pleť i vlasy dokonale chrání před negativními vnějšími vlivy. Přispívá tak k udržení zářivé mladistvé pokožky, eliminuje vznik vrásek i tvorbu akné. Pomáhá také k udržení zdravých vlasů, kdy pomáhá navrátit jejich pružnost a pevnost a snižovat vypadávání na minimum.

  Zinek je nezbytný stopový prvek, který se podílí na procesu dělení buněk. Dokonale podporuje hojení, napomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminuje tvorbu akné. Navíc napomáhá eliminovat vypadávání vlasů, působí jako antioxidant a podporuje imunitní systém.

  Vitamín C je velice důležitý vitamín, který pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, čímž přispívá právě k posílení ochranné kožní bariéry. Rovněž také pozitivně ovlivňuje imunitní systém, působí jako antioxidant chránící pokožku před volnými radikály a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

  Vitamín B2 podporuje tvorbu nových buněk, což pomáhá udržovat zdravou pokožku, vlasy i nehty.

  Kyselina listová je důležitá pro tvorbu aminokyselin, tedy základních stavebních kamenů pro tvorbu kolagenu.

  Vitamín B6 přispívá k metabolickým a chemickým reakcím v buňkách, hydratuje pokožku a napomáhá regulovat správnou hladinu hormonů v těle, čímž minimalizuje tvorbu akné.

  Vitamín B3 má protizánětlivé účinky a působí jako antioxidant. Snižuje tvorbu kožního mazu a napomáhá eliminovat tvorbu akné. Navíc má také omlazující účinky, jelikož přispívá k hydrataci pleti. Zároveň podporuje kvalitu vlasů a minimalizuje jejich vypadávání.

 • 30 ampulí x 25ml 

1 390,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy